سلام!

خوشحالیم که به سراغ ما می‌آیید

هیچستان چیست؟

درباره هیچستان

ما یک شرکت خصوصی هستیم که سعی داریم با كمک فناوری و تغيير ساختاریِ مدل‌های سنتی كسب و كار‌، دنیای بهتری بسازیم. هیچستان به دنبال حل مسائل دشوار است. به همین دلیل تلاش می‌كنيم هم‌تيمی‌های باهوش و خلاقی برای خود پیدا کنیم.
ما مجموعه‌ای هستیم تکنولوژی محور در حوزه خرید و فروش املاک با هدف اصلی تسهیل فرایند خریدوفروش و ایجاد بستری به روز جهت به کارگیری ابزارهای مدرن ملک در ایران.
در مسیر این اهداف در پی اصلاح فرایند، شفاف سازی، اطمینان بخشی، ارایه راه حل جامع (Total Soloution) می‌باشیم.
در نهایت رسالت ما از یک سو حذف کامل دغدغه‌های فرایند خریدوفروش برای ذی النفعان و محدود کردن انها به تصمیمات اصلی (و در عین حال کمک به پخته‌تر شدن تصمیات اصلی) و از سوی دیگر کمک به ذی النفعان شایسته‌تر جهت تسهیل توسعه ی کار خود می‌باشد.

فرهنگ‌کاری

ما فرهنگ کاری را از سرمایه‌های هر تیم می دانیم وآگاهیم که حرکت درست در مسیر فرهنگ سازی صحیح سرمایه‌ای مبنایی برای تیم جوان هیچستان خواهد بود. ما قدم گذاشتن در این مسیر را تازه شروع کرده‌ایم و فرهنگمان، فرهنگی جوان است. در دورانی که کمتر فرهنگ درست و درمان دیده میشود، ما می‌خواهيم فرهنگی بسازيم بر پايه‌ی ارزش های زیر و بر این باوریم که درک و اجرای ارزش های هیچستان باعث شکل گیری فرهنگ دلخواهمان می شود.
۱-اشتیاق به ساختن و بهبود مستمر
۲-راستی و درستی
۳-ساده‌ سازی
۴-کمال‌ گرایی
۵-.مسئولیت‌ پذیری


مزایای همکاری با هیچستان

اول از همه اینکه در تيم ما هركس فقط به کارهایی می‌پردازد كه واقعاً به انجامشان علاقمند است و البته استعداد و توانايی‌اش را در خود سراغ دارد. دوم اينكه ما سعی کرده‌ایم در هیچستان محيطی دوستانه، باز و البته حرفه‌ای خلق کنیم؛ با این هدف كه اعضای تيم در خانه‌ی دوم خود راحت باشند. ما خوب می‌دانیم که احساس راحتی و علاقه، خلاقيت و بهره‌وری اعضای تیم را به دنبال خواهد داشت. سوم اينكه هم‌تیمی‌های ما دریافتی خوبی خواهند داشت. هرچند درآمد دغدغه‌ی اصلی هم‌تيمی‌های ما نيست، اما مهم است. از آنجا كه ما در هیچستان به دنبال خوب‌ها هستيم، بدون شک بابت درآمد جای نگرانی برای هم‌تیمی‌های خود باقی نخواهیم گذاشت.


ما ایران را دوست داریم و قصد داریم هر طور شده این نقطه از کره‌ی خاکی را برای خودمان، عزیزانمان و هم‌شهری‌هایمان بهتر کنیم.

راه‌‌های رسیدن به ما

نزدیک‌ترین وسائل حمل‌و‌نقل عمومی


مترو تجریش‌: ۷ دقیقه پیاده‌
پایانه بی‌آر‌تی تجریش: ۸ دقیقه پیاده
مترو قیطریه: ۱۵ دقیقه پیاده

مسیریابی با گوگل‌مپس


با استفاده از گوگل‌مپس می‌تونید هم مسیریابی پیاده و هم مسیریابی با ماشین انجام بدید.

گوگل‌مپس

مسیریابی با ویز


.جهت مسیریابی تا هیچستان می‌تونید از ویز استفاده کنید تا کمی تا ترافیک رو دور بزنید

(Waze) ویز

نشانی‌ما


شريعتى، حد فاصل تجريش و پل رومى، خيابان رضايى (غربی)، خيابان جواربچى، پلاک ٣٠ (نبش رئيسی و عابدی- خانه آبی رنگ)

ایمیل


تلفن


۰۲۱-۲۲۲۱۴۶۴۴